KVK Teknik Servis Asus ile Anlaşma İmzaladı!

KVK Teknik Servis, yeni bir işbirliğine daha imza atarak dünya markası ASUS ile anlaşma imzaladı.

Hakan-ŞentürkKVK Teknik Servis Genel Müdürü Suat Hakan Şentürk ‘’1994 yılından bu yana SAMSUNG, HTC, SONY, BlackBerry, HUAWEI, ZTE, TURKCELL T serisi, TURKCELL VINN, ViewSonic, GSmart, gibi dünyaca ünlü markaların cihazlarına teknik servis hizmeti veriyoruz. Apple, NOKIA, LG gibi markalara da uygun fiyatlarla garanti harici özel servis hizmeti vermekteyiz. 11 Ağustos 2014 tarinden itibaren ASUS Zenfone 4 modelinin teknik servis hizmetini vermeye başladık.’’ dedi.

Hande-SidarKVK Teknik Servis Üretici Yönetimi Direktörü Hande Sidar’da ‘’Misyonumuz; %90 Aynı Günde Hizmet Oranı ve Vizyonumuz; Hizmet ve Kalite Lideri Olmak’’ dedi. Ayrıca, tüm taahhütlerimizi gerçekleştirmek adına KVK Teknik Servis, Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001, Çevre Yönetim Sistemi ISO 14001 ve İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği ISO 18001 sertifikalarını Bureau Veritas’tan edinmiştir.’’ şeklinde ekledi.

Halil-İbrahim-DemirciKVK Teknik Servis İş Geliştirme Müdürü Halil İbrahim Demirci ise ‘’Önce SAMSUNG, peşinden SONY şimdi de ASUS gibi dünya devi markasından sonra da yerel rekabet şartlarına göre fırsatları yakalayabileceğimiz yeni markalarla anlaşmalarımız olacak.’’ şeklinde müjde verdi.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>