Cartoon Network Mobil Oyunu “Time Tangle”ı Piyasaya Sundu

Cartoon Network ve TwinSky Games, popüler animasyon dizisi Adventure Time’dan ilham alan ve ilginç kahramanları Finn ve Jake’ in orijinal seslendirmesiyle renklenen en yeni mobil oyunu “Time Travel”ı piyasaya sundu.

Yüksek enerjili bir aksiyon oyunu olan “Time Travel”, Adventure Time’in ilk 3D oyunu. Oyuncular; Time Totem adlı kötü kahraman tarafından kaosa sürüklenirken Finn, Ooo ülkesini kurtarmak için kahramanca bir arayışa girer. 3D dünyasında epik bir gösteri ve kovalamaca yaşayarak geçmiş maceralarını yinelemek için zamanda hızla geriye döner ve Ooo’yu eski ihtişamına yeniden kavuşturabilmek için yol boyunca ortaya çıkan araçlarla birlikte sihirli öğelerin bir karışımını kullanır.

Ekran mozaikleme mekaniği ve benzersiz bir ‘görev yarat’ fonksiyonu ile oyuncular rastgele oluşturulmuş bir sürü görevi tamamlamak için her oyunda yeni bir dünya keşfederler. Kötü insanlarla savaşmak, iyi insanları korumak, sandviç toplamak ve bu sonsuz macerada mekan – zaman olgularını yeniden oluşturmada destek ararlar.

Televizyon ekranlarında fenomen haline gelen ünlü animasyon Adventure Time serisinden ilham alan ve hem iOS hem de Android platform desteği sunan oyunu indirmek için 6,49 TL ödemeniz gerekiyor.

AT_TimeTangleScreen7

AT_TimeTangleScreen8

AT_TimeTangleScreen5

MobixirImza

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>